Koszyk

O Nas

Koniec roku to czas na nowe kalendarze!

W tym sezonie rozszerzyliśmy ofertę kalendarzy książkowych, wprowadziliśmy dużo wzorów w kolorze szarym, który od kilku sezonów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Oprócz nowoczesnej szarości, w naszym katalogu można znaleźć elegancką czerń, ponadczasowy granat czy uniwersalny brąz. Nie unikamy też oryginalnych połączeń kolorystycznych oraz przeszyć okładek. Nasz katalog jest skierowany zarówno do wielbicieli klasyki jak i entuzjastów eksperymentowania.

Przy produkcji kalendarzy szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, które trafiają do naszych klientów. Kalendarze drukujemy na wysokiej jakości papierze, dbamy o szczegóły wykończenia. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne.

Jak co roku oferujemy notesy w najpopularniejszych formatach A5, A6 czy B6 jako samodzielny produkt lub w efektownych zestawach prezentowych z długopisem czy kalendarzem.

Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji rabatów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, a nasz dział graficzny jest entuzjastycznie nastawiony na nowe wyzwania w zakresie projektowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta